Tu jesteś   >   Strona główna   >   O nas

O nas

obrazek

Kamicamoczowa.pl jest największym polskojęzycznym portalem poświęconym kamicy układu moczowego. Serwis jest encyklopedią wiedzy na temat wszystkich zagadnień związanych z kamicą układu moczowego człowieka. Wszystkie treści publikowane na łamach serwisu zostały napisane przez lekarzy posiadających tytuł specjalisty urologa FEBU. Serwis kamicamoczowa.pl umożliwia pacjentom bezpłatne konsultacje online urologów dotyczące kamicy.

Założeniem twórców strony było stworzenie miejsca w sieci, w którym pacjent będzie mógł znaleźć wiarygodne źródło informacji na temat diagnostyki, leczenia i profilaktyki kamicy układu moczowego. Wszystkie opublikowane materiały oparte są na aktualnie obowiązujących wytycznych Europejskiego Towarzystwa Urologicznego i PTU.

Wszystkie opublikowane na stronie materiały mają charakter edukacyjny i napisane zostały przez lekarzy urologów. Informacje na temat chorób i zasad postępowania w żadnym stopniu nie zastępują fachowej porady lekarskiej. Pomimo rygorystycznego przestrzegania ogólnie przyjętych zasad tworzenia serwisów medycznych twórcy serwisu nie biorą żadnej odpowiedzialności, ani pośredniej ani bezpośredniej, za sposób wykorzystania i interpretowania informacji zawartych w serwisie.